Email hizmeti günümüz şirketleri için önemli bir yerdedir. Firmaların mail iletişiminin sürekliğinin sağlanması için bu hizmetin hiçbir şart ve koşulda aksamaması gerekmektedir. Mail hizmetinin günümüz şartlarında dosyaların artan büyüklüğünü ve yüksek kapasitesini destekleyen şekilde veri depolama alanının geniş olması gerekmektedir. Mail güvenliği  virüs ve spam kontrolleri otomatik olarak yapılıp sürekli güncellenmelidir. Bu hizmetin bir diğer önemli noktası da maillere her yerden güvenli ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanın gerekliliğidir. Maillerinizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size ait bir web sayfası üzerinden açılması gerekmektedir. Genel geçer mail hizmeti veren firmalardan bu firmaların uzantısıyla biten mail adresleri prestij kayıplarına neden olmaktadır. Bu yüzden mail adreslerinin kurumsal web sayfasıyla uzun dönem ihtiyaca karşılık verecek şekilde düşünülmesi gerekir. İşte bu noktada sizin için en uygun mail hizmetini mevcut sistemlerle birlikte kullanabileceğiniz tüm hesaplarınızı tek bir hesaptan görüp kullanabileceğiniz sistemleri sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Mail hizmetinde diğer önemli başlıkları şöyle sıralıyabiliriz.

Kullanıncı başına düşen disk alanı; Bu alan yoğun mail hizmeti alan kişiler için çok önemlidir öyleki eğer her yerden maillerinize ulaşıyorsanız maillerinizin sadece iş yeri veya evinizdeki bilgisayarda belli bir güne kadar kalması size yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden size özel çözümler gerekebilir.

Mail adresi alias kullanımı; Mail adreslerinde birden çok kural oluştumak filtreleme yapmak v.b. daha birçok hizmeti email hizmeti sağlamalıdır.

Web yani internet hakkında A'dan Z'ye tüm hizmetler kullanıcılar için bir soru işaretidir. Çoğu kullanıcı ya çevredkilerin yönlendirmeleri yada pek bilgileri olmayan sadece ticari amaçlarla kendilerini yönlendiren firmalardan yardım almaktalar. Bu şekilde bir danışmanlık hizmeti kısa vadede günü kurtarsada uzun vadede iyi planlanıp yönetilmediği ve dönem dönem geliştirilmediği için problemler çıkmakta. Bu problemler doğru düzgün çözülmediği takdirde prestij kaybı yaşanabilmektedir. İşte tüm bu sorunların önüne geçebilmek için anahtar teslimi çözümler ön plana çıkmaktadır. Size özel bir çözüm uzun dönem destek hizmetiyle sizi olası problemlerden kurtarır.

web sayfası hosting web sayfaları için günümüzde daha çok önemli olmaya başlamıştır. Artan internet hızlarıyla web sayfalarının yükleme hızlarıda artmış buna bağlı olarak kullanıcılar bir web sayfasını ilk sanyelerde açılmaması yada hiç açılmamasını bir sorun olark gördüklerinden bir daha o web sayfasını kullanmak istememktedirler. Bunun yanında arama motorlarıda sitelerin yüklenme hızları ve sitelerin ne kadar online durumda olduklarını sitelerin bağlantılarında problem olup olmadığı sitelerin güvenli olup olmadığı konularını indexleem yaparken göz önünde bulundururlar. Bu yüzden hangi teknoloji kullanılıyor olursa olsun web serverların yedi gün yirmidört saat sürekli olarak hızlı bir şekilde çalışması artan istemiler hızlı bir şekilde cevap vermesi gerekmektedir.

İnternetin kullanımının yaygınlaşmasıyla her alanda olduğu gibi ticaret alanında da yeni teknolojiler kullanılmaya başladı. İnternetin sunduğu rekabet gücü ile firmalar internet mecrasınıdada yerlerini aldılar. İnternet üzerinden e-ticaret yapmak için basit bir web sayfası yaptırmak gibi görünsede aslında sadece bundan ibaret değildir.

İnternet üzerinden ticaretin giderek yaygınlaşmasıyla tüm firmalar internet üzerinde bir e-ticaret sayfası açarak bunun üzerinden ürün satmaya çalışmaktadır. Hal böyle olunca bu firmaların çokluğunu düşündüğümüzde burada iş yapmanın normal ortamdakilerden biraz farklı olduğu aşikardır. İnternet üzerinde çok fazla e-ticaret sitesi vardır.

   Bu siteleri bölümlere ayıracak olursak e-ticaret sitesi adı altında aslında normal ticaretteki gibi birçok sitenin olduğunu görmekteyiz. Normal piyasa koşullarındaki gibi burda da rekabet vardır. herne kadar internet ortamının eşit rekabet olanaklarında olduğu söylensede burada da sermayenin önemi büyüktür. Büyük alışveriş sitelerinin bir çoğu büyük holdingler tarafından tamamen ticari bir yatırım olarak kurulmuştur. Bu büyük sitelerle rekabet etmek imkansız olmasada oldukça güçtür. Bu sitelerin yanında daha az sermayeli küçük işletmelerin açtığı diğer sitelere göre daha minimalize edilmiş siteler vardır. Bu siteler diğer siteler göre daha az ürün çeşidi barındırmaktadır. Bu sitelerin yanında daha çok el emeği niş ürünlerin satldığı sitelerde görömek mümkündür. Açıkçası normal ticarette g eçerli olan kuralların hemen hemen hepsi e-ticarette de geçerlidir. Bu yüzden e-ticaret yapmak istiyorsanız bu işe bir yatırım gözüyle bakarak bir işletme sahibi olmanız gerekmektedir. E-ticaret yaparken kredi kartı ve online ödeme sistemleri kullanılacaksa güvenlik sertifikası sahibi olmanızın yanında bankalarla anlaşma yapmalısınız.

    Tüm bu işlemleri düşününce bu alanda rekabet etmek için iyi düşünmek gerekir. Eğer e ticaretten kasıt elinizdeki ürünleri fazla maliyete girmeden satmaksa bunun için internet üzerinde bu iş iiçin açılmış sitelr vardır. Bu sitelerden ücretli ücretsiz üyelik alarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi bu sitelerin kredi kartı ve güvenli alış veriş sistemleriyle rahatça satabilirsiniz.

Günümüz dünyasında web sayfaları prestijin bir yansıması olarak düşünülmektedir. Öyleki iyi yapılmamış içeriği güzgün olmayan web sayfaları itibar kaybettirir. Web sayfası tasarımı herkes için farklı şeyler ifade etsede genel anlamda internet üzerinden değişik teknolojilerle yayın yapmaya yarar. bu yayın kimi zaman bir blog sayfası kimi zaman bir şirket sayfası kimi zamanda bir uygulama ortamı sunar. Web sayfası bu bakımdan bakınca içinde birçok şeyi barındırır. Günümüzde hemen hemen her firma kurum web sayfası sahibi olmakla birlikte bu alanda yeni birşeyler yapacaksanız yada bu alanı fazla bilmiyorsanız neyi yapacağınıza kara vermek için bir danışmana ihtiyacınız var demektir.

Web sayfaları tasarım, içerik, programlama, görsellik, kullanılan web teknolojileri gibi birçok özellik barındırmaktadır. Bir web sayfası yapılırken hangi amaca hizmet edeceği web sayfasının kime yapılacağı ne gibi teknolojiler kullanılacağı belirlenmeli ona göre bir tasarım ve teknoloji kullanılmalıdır. Amacına hizmet etmeyen bir web sayfası yarardan çok zarar getirir.