Email hizmeti günümüz şirketleri için önemli bir yerdedir. Firmaların mail iletişiminin sürekliğinin sağlanması için bu hizmetin hiçbir şart ve koşulda aksamaması gerekmektedir. Mail hizmetinin günümüz şartlarında dosyaların artan büyüklüğünü ve yüksek kapasitesini destekleyen şekilde veri depolama alanının geniş olması gerekmektedir. Mail güvenliği  virüs ve spam kontrolleri otomatik olarak yapılıp sürekli güncellenmelidir. Bu hizmetin bir diğer önemli noktası da maillere her yerden güvenli ve kesintisiz bir şekilde ulaşmanın gerekliliğidir. Maillerinizin kurumsal kimliğinizi yansıtacak şekilde size ait bir web sayfası üzerinden açılması gerekmektedir. Genel geçer mail hizmeti veren firmalardan bu firmaların uzantısıyla biten mail adresleri prestij kayıplarına neden olmaktadır. Bu yüzden mail adreslerinin kurumsal web sayfasıyla uzun dönem ihtiyaca karşılık verecek şekilde düşünülmesi gerekir. İşte bu noktada sizin için en uygun mail hizmetini mevcut sistemlerle birlikte kullanabileceğiniz tüm hesaplarınızı tek bir hesaptan görüp kullanabileceğiniz sistemleri sizin kullanımınıza sunuyoruz.

Mail hizmetinde diğer önemli başlıkları şöyle sıralıyabiliriz.

Kullanıncı başına düşen disk alanı; Bu alan yoğun mail hizmeti alan kişiler için çok önemlidir öyleki eğer her yerden maillerinize ulaşıyorsanız maillerinizin sadece iş yeri veya evinizdeki bilgisayarda belli bir güne kadar kalması size yeterli gelmeyebilir. Bu yüzden size özel çözümler gerekebilir.

Mail adresi alias kullanımı; Mail adreslerinde birden çok kural oluştumak filtreleme yapmak v.b. daha birçok hizmeti email hizmeti sağlamalıdır.